گواهینامه های شرکت برج نورد دماوند

گواهی‌نامه‌های شرکت برج نورد دماوند | آکادمی برج نورد دماوند

 این مقاله به ارائه تعدادی از گواهینامه های شرکت برج نورد دماوند اختصاص داده شده است. شرکت برج نورد دماوند در سال 8731 توسط جمعی از دانش آموختگان برتر صنعت آسانسور و پله برقی به طور رسمی با شماره ثبت 733753 تأسیس شد و با تمام قوا به سمت هدف خود که بهتر نمودن فعالیت در زمینه طراحی، فروش، نصب، اجرا و ارائه خدمات پس از فروش ( سرویس و نگهداری ) آسانسورهای هیدرولیک ، کششی (روملس ، گیرلس و گیربکس دار) حرکت نموده است .

این شرکت از وزارت صنایع و معادن و عضو سندیکای آسانسور و  گواهینامه طراحی و مونتاژ آسانسور پله برقی ایران وخدمات وابسته گواهینامه های خویش را دریافت نموده است.

گواهینامه نصب آسانسور
گواهینامه منتاژ آسانسور

به منظور کنترل، نظارت بر طراحی و منتاژ و ارتقای سطح کیفی آسانسورها و همچنین رعایت ضوابط و معیارها برای طراحی، انجام محاسبات، تامین قطعات استاندارد، نصب، راه اندازی همچنین سرویس ونگهداری آسانسور از سوی سازمان صنعت ،معدن و تجارت هر استان به شرکت‌های دارای صلاحیت که کار ساخت یا طراحی آسانسور را انجام می‌دهند پروانه طراحی ، منتاژ آسانسور اعطا می‌شود و شرکت برج نورد دماوند مفتخر است را دارا می باشد

لازم به ذکر است عملکرد شرکتها هر سه سال می بایست مورد بررسی قرار گرفته و در صورت دارا بودن شرایط مجدداً گواهینامه و پروانه تمدید می گردد.

(1) دیدگاه

  • 18 خرداد 1403

    خدمات صدور گواهی سلامت آسانسور - آکادمی برج نورد دماوند

    […] بیشتر بدانیم : گواهینامه های شرکت برج نورد دماوند […]

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * علامت گذاری شده اند